prihlasenyprihlasit | registrovat

Pluginy

jQuery Before/After Plugin

Ak sa chcete prezentovať obrázok v "po a pred" režime s iba jednou obrázkovou vrstvou. Pridáva draggable oddeľovač v obrázku pre zobrazenie (napríklad) pred úpravou a po úprave iba s posuvaním dddeľovača.

Len pridáte dva obrázky (obrázpl po a obrázok pred) v rovnakej veľkosti, dať obrázky dovnútra divu a dať im unikátne ID, a funkcii dať ID pluginu).

Waterwheel Carousel

Tento plugin dokáže zobrazovať obrázky s kaskádovým efektom. Môže byť buď horizontálne alebo vertikálne. Vzhľad pluginu je veľmi prispôsobiteľný.

Numeric

Povoľuje iba platné znaky (tj čísla), ktoré majú byť napísané do textového poľa. Povoľuje používať záporné čísla a desatinnú čiarku.

FCBKcomplete

Fancy facebook-like dynamicky vkladá hodnoty s našepkávaním.

Autocomplete

Automaticky doplňuje vstupné pole, ktoré umožní užívateľom rýchlo nájsť a vybrať nejakú hodnotu, využitím vyhľadávania a filtrovania.

Columnizer

Jednoduché riešenie pre stĺpce tak ako ich poznáte z časopisov.

Drag and Drop ordering in a TreePanel

Efektný a prehľadný výpis súborového stromu. Plynule otváranie priečinku. Podporuje drag & drop. Dáta sa asynchrónne nahrajú na server.

Quicksand

S týmto veľmi zaujímavým pluginom môžete zmeniť poradie položiek filtrovaním s veľmi pekným efektom. Najlepšie bude keď si pozriete priamo ukážku.

Flip!

Flip je jQuery plugin, ktory lahko otoci vase elementy v styroch smeroch.

Jcrop

Jcrop je rychly a jednoduchy sposob ako pridat na stranku moznost orezania obrazka. Orez prebieha tak ako ho pozname z desktopovych aplikacii.

Tagy

© 2009 Shaddow admin hosting od VIPHosting