prihlasenyprihlasit | registrovat

Pluginy

jParallax

jParallax vlozi zvolene elementy do okna alebo vyrezu ako vrstvy. Tieto vrstvy sa potom pohybuju v reakcii na mys a v zavyslosti na ich rozmery. Vysledok vytvara pseudo 3D perspektivu.

jPlayer

Stylovy audioprehravac v kombinacii HTML a CSS. Mozte si ho lahko prisposobit tak aby ladil s vasimi strankami. Ponuka samotny prehravac, playlist ale aj cisto textovu verziu.

jQuery Masonry

Masonry je plugin pre jQuery. Jedna sa o otoceny CSS float. Zatial co float zoraduje prvky horizontalne a potom vertikalne, Masonry zoraduje elementy najskor vertikalne a potom horizontalne podla mriezky. Vysledkom je minimalizovanie vertikalnych medzier medzi prvkami roznych vysok, rovnako ako murar uklada vhodne kamene na stenu.

Validation

Jednoduchý doplnok pre validovanie formulárových polí.

lightBox

jQuery lightBox plugin je jednoduchý, elegantný, nenápadný, nepotrebuje extra značky a slúži na zobrazenie obrázkov pre aktuálnu stránku pomocou silných a flexibilných jQuery selektorov. LightBox je plugin pre jQuery. Bol inšpirovaný Lightbox JS od Lokesh Dhakar. Lepší spôsob ako sa dozvedieť, čo je lightBox plugin, kliknite na ukážku a pozrite sa naň v akcií.

jQuery Sparklines

Tento jQuery plugin generuje sparklines (malé inline grafy) priamo v prehliadači pomocou údajov poskytnutých buď inline v HTML, alebo cez javascript. Plugin je kompatibilný s väčšinou moderných prehliadačov a bol testovaný pre Firefox 2 +, Safari 3 +, Opera 9, Google Chrome a Internet Explorer 6, 7 a 8. Každý príklad zaberie pre generovanie len 1 riadok HTML alebo JavaScript.

Tablesorter

Tablesorter je jQuery plugin pre triedenie štandardizované HTML tabuľky s tagmi THEAD a TBODY pre triedenie bez nutnostnosti refreshu stránky. Tablesorted úspešne analyzuje a triedi veľa typov dát súvislé pre danú bunku. Má mnoho užitočných funkcií.

Cycle

Jednoduché slideshow riešenie. Tento plugin obsahuje mnoho nastavení a funkcií. Podporuje tlačidlo pre spustenie a mnoho prechodových efektov vrátane fade, shuffle, scroll, turn, slide, scroll, a zoom. Plugin vám umožňuje vybrať si vlastné prechody.

ScrollTo

Pomocou tohto pluginu môžte jednoducho scrollovať na stránke tam kde potrebujete. Či už sa jedná o danú pozíciu alebo element. Tento plugin má približne 20 nastavení, ktoré vám umožnia si scrollovanie definovať presne tak ako potrebujete. Je to bezpečné rozšírenie, ktoré vo verzii minified zaberá len 3.5kb.

Tagy

© 2009 Shaddow admin hosting od VIPHosting