prihlasenyprihlasit | registrovat

Pluginy

ColorPicker

Jednoduchý komponent ktorý vám poskytne profesionálnu farebnú paletu tiež známe pod pojmom color picker.

Colorbox

Podpora fotografií, foto skupín, slideshow, ajax, inline, a ifram obsah. Vzhľad je možné meniť pomocou CSS. Ďalej podporuje mnohé nastavenia, volania, udalosti bez nutnosti zmeny zdrojového kódu. Tiež podpora preload obrázkov.

qTip

Užívateľsky priateľský tooltip nabitý funkciami a tiež zaoblené rohy. Môžete vložiť text, obrázky, náhľady stránok, videá, ... Plugin je zadarmo pod licenciou MIT.

Tooltip

Tooltip môže obsahovať text, obrázky, tabuľky, formuláre a odkazy a je možné umiestniť na akýkoľvek element. Plugin je veľmi konfigurovateľný, ponúka možnosť zmenu designu pomocou CSS. Je možné nastaviť omeškanie. Poskytuje pár vstavaných efektov s možnosťou vytvorenia vlastných efektov. Veľkosť súboru je len 1.10Kb(gziped) alebo 3,5Kb.

Grid Accordion

Grid Accordion je pokročilý navigačný akordeón, ktorý zobrazí informácie v mriežke. Text je teda radených do stĺpcov a riadkov pričom len jedna bunka je po kliknutí otvorená pre detailné informácie.

jCoverflip

jCoverflip je jQuery plugin, pomocou ktorého môžete zobrazovať obrázky s atraktívnym rozhraním. Obsah alebo obrázky možno posúvať kliknutím na položku alebo pomocou posuvníka (jQuery UI slider). Je možné nastaviť počet položiek, ktoré sa zobrazia, a nastaviť rýchlosť animácie prechodu.

Uniform

Uniform plugin vám umožní zmeniť vzhľad formulárových prvkov (checkbox, select, upload, ...).

Like it? Tweet it!

Plugin umožňuje návštevníkom vašich webových stránok alebo blogu písať tweety priamo na mieste v okne zobrazenom v rohu stránky, s odkazom na stránky už vloženým do poľa.

ContextMenu

ContextMenu je ľahký jQuery plugin, ktorý vám umožní potlačiť context menu prehliadača a vložiť vlastné menu.

jQuery Highlight Plugin

Zrejme nebude veľkým prekvapením, že jQuery Highlight plugin môže byť použitý k zvýrazneniu časti textu na stránke. Je založený na veľkom Highlight plugine od Johann Burkard. Zvýraznené môže byť slovo, slová; časť alebo celé vety.

Tagy

© 2009 Shaddow admin hosting od VIPHosting