prihlasenyprihlasit | registrovat

Reflection.js

Reflection.js vám umožní pridať odlesk na obrázky na vašich stránkach. Využíva nenápadný javascript, ktorý zanechá váš kód čistý.

MopBox

MopBox je ďalšie draggable okno, ktoré môže obsahovať div, obrázok, flash video, video, atď. Perfektnou funkciou tohto pluginu je posuvník pre navigáciu, ktorá sa zobrazí automaticky, ak element MopBox má viac ako jedno dieťa. MopBox obsah sa môže automaticky menit. Ak máte pre zobrazenie veľký obsah môžete meniť veľkosť MopBox.

jQuery Before/After Plugin

Ak sa chcete prezentovať obrázok v "po a pred" režime s iba jednou obrázkovou vrstvou. Pridáva draggable oddeľovač v obrázku pre zobrazenie (napríklad) pred úpravou a po úprave iba s posuvaním dddeľovača.

Len pridáte dva obrázky (obrázpl po a obrázok pred) v rovnakej veľkosti, dať obrázky dovnútra divu a dať im unikátne ID, a funkcii dať ID pluginu).

Jcrop

Jcrop je rychly a jednoduchy sposob ako pridat na stranku moznost orezania obrazka. Orez prebieha tak ako ho pozname z desktopovych aplikacii.

jQuery.popeye

Dalsia alternativa k lightbox. Jedna sa o inline galeriu obrazkov s moznostou zvacsienie nahladu.

imgAreaSelect

ImgAreaSelect je jQuery plugin pre oznacenie stvorcovej oblasti na obrazku. To umoznuje vyvojarom webu lahko implementovat funkciu orezanie obrazku, rovnako ako niektore prvky pouzivatelskeho rozhrania, ako je popis fotografii (podobne ako na Flickr).

Sliding Boxes and Captions

Toto je multi-efekt plugin, ktorý je užitočný, ak chcete mať skrté titulky, ktoré sa objavia po nájdení myšou.

jParallax

jParallax vlozi zvolene elementy do okna alebo vyrezu ako vrstvy. Tieto vrstvy sa potom pohybuju v reakcii na mys a v zavyslosti na ich rozmery. Vysledok vytvara pseudo 3D perspektivu.

lightBox

jQuery lightBox plugin je jednoduchý, elegantný, nenápadný, nepotrebuje extra značky a slúži na zobrazenie obrázkov pre aktuálnu stránku pomocou silných a flexibilných jQuery selektorov. LightBox je plugin pre jQuery. Bol inšpirovaný Lightbox JS od Lokesh Dhakar. Lepší spôsob ako sa dozvedieť, čo je lightBox plugin, kliknite na ukážku a pozrite sa naň v akcií.

Tagy

© 2009 Shaddow admin hosting od VIPHosting