prihlasenyprihlasit | registrovat

Face detection

JQuery plugin, ktorý detekuje tváre na fotografiách a vráti ich súradnice. Tento plugin používa algoritmus Liu Liu.

Choco-Slider

Ľahký, flexibilný a prispôsobiteľný, to sú jeho charakteristické vlastnosti. Plugin je pod MIT licenciou a je kompatibilný s Firefox 2+, IE 6+, Safari v4, Google Chrome 3+ a Opera 9+.

dualSlider

Dual slider, kde 1. je obrázok alebo video a 2. je popis s listovaním. Neobsahuje skoro žiadne HTML takže je jednoduchá CMS implementácia. Vzhľad sa potom designuje pomocou CSS.

Image Scroller

Umožňuje posúvať obrázok cez náhľad pomocou myši.

Cloud Zoom

Cloud Zoom je ľahký, vysoko prispôsobiteľný jQuery plugin, ktorý vám umožní pridať lupu na obrázok vo vašich webových stránkach. Tento plugin môžete použiť pre vytváranie zoomovateľného obrázku s rôznymi funkciami, ako je odtieň efekt, vnútorný zoom a jemné rozmazanie. Je to corss-browser plugin, ktorý funguje vo všetkých hlavných webových prehliadačoch, vrátane IE6.

Galleria

Galleria je obrázková JavaScript galéria. Môžete vytvoriť jednoduchý zoznam obrázkov a premeniť ho na inteligentnú galériu, vhodnú pre akýkoľvek projekt. Má cez 500,000 prevzatí po celom svete.

jQZoom

JQZoom je obrázková lupa s možnosťou nastavenia veľkosti výrezu a rôznych efektov. postavený na vrchole populárnej framework.jQzoom jQuery javascript je veľký a naozaj jednoduché použitie skriptu Zväčšiť to, čo chcete. Funguje na všetkých moderných prehliadačov:

Captify

Captify je plugin, ktorý zobrazí titulok k obrázku. Funguje na všetkých moderných prehliadačoch vrátane IE. Captify bol inšpirovaný ImageCaptions, a ďalšími jQuery pluginmi pre zobrazenie menoviek, ako je tento.

Colorbox

Podpora fotografií, foto skupín, slideshow, ajax, inline, a ifram obsah. Vzhľad je možné meniť pomocou CSS. Ďalej podporuje mnohé nastavenia, volania, udalosti bez nutnosti zmeny zdrojového kódu. Tiež podpora preload obrázkov.

jCoverflip

jCoverflip je jQuery plugin, pomocou ktorého môžete zobrazovať obrázky s atraktívnym rozhraním. Obsah alebo obrázky možno posúvať kliknutím na položku alebo pomocou posuvníka (jQuery UI slider). Je možné nastaviť počet položiek, ktoré sa zobrazia, a nastaviť rýchlosť animácie prechodu.

Tagy

© 2009 Shaddow admin hosting od VIPHosting