prihlasenyprihlasit | registrovat

Choco-Slider

Ľahký, flexibilný a prispôsobiteľný, to sú jeho charakteristické vlastnosti. Plugin je pod MIT licenciou a je kompatibilný s Firefox 2+, IE 6+, Safari v4, Google Chrome 3+ a Opera 9+.

dualSlider

Dual slider, kde 1. je obrázok alebo video a 2. je popis s listovaním. Neobsahuje skoro žiadne HTML takže je jednoduchá CMS implementácia. Vzhľad sa potom designuje pomocou CSS.

Galleria

Galleria je obrázková JavaScript galéria. Môžete vytvoriť jednoduchý zoznam obrázkov a premeniť ho na inteligentnú galériu, vhodnú pre akýkoľvek projekt. Má cez 500,000 prevzatí po celom svete.

jCoverflip

jCoverflip je jQuery plugin, pomocou ktorého môžete zobrazovať obrázky s atraktívnym rozhraním. Obsah alebo obrázky možno posúvať kliknutím na položku alebo pomocou posuvníka (jQuery UI slider). Je možné nastaviť počet položiek, ktoré sa zobrazia, a nastaviť rýchlosť animácie prechodu.

Feature List

Jednoduchý slideshow, ktorý v podobe zoznamu prepína náhľady napríklad v menu alebo prezentácií projektov.

jqFancyTransitions

jqFancyTransitions je ľahko-použíteľný plugin pre zobrazenie fotografií ako slideshow s peknými prechodovými efektmi.

Nivo Slider

Nivo Slider je jednoduchý jQuery image slider plug-in. Má deväť unikátnych prechodových efektov, rovnako ako veľa nastavení, napríklad môžete definovať funkcie, ktoré majú byť použité pred a po zmene obrázku, nastaviť rýchlosť animácie a aktivovať pauzu na hover.

SlideDeck

SlideDeck je jQuery plugin, ktorý premení váš obvyklý obsah do krásneho slide obsahu.

Waterwheel Carousel

Tento plugin dokáže zobrazovať obrázky s kaskádovým efektom. Môže byť buď horizontálne alebo vertikálne. Vzhľad pluginu je veľmi prispôsobiteľný.

Flip!

Flip je jQuery plugin, ktory lahko otoci vase elementy v styroch smeroch.

Tagy

© 2009 Shaddow admin hosting od VIPHosting